Udruga Half marathon Vinkovci objavila je kako će ovoga rujna u našem gradu, u sklopu Vinkovačkog polumaratona 27. rujna, biti održan i prvi Vinkovci Business Run utrka. Ovo je posebna poslovna kategorija namijenjena tvrtkama, ustanovama i obrtima koji žele jačati timski duh.
Sudionici trče stazu od 7 kilometara, a njihovi rezultati se boduju za titulu “Najbrže tvrtke”. Svaka tvrtka može prijaviti neograničen broj zaposlenika, a za ekipni poredak zbrajaju se vremena tri najbrža člana iste tvrtke (muškarci i žene zajedno). Nagrađuje se najbrža tvrtka, ali i i ona s najvećim brojem sudionika.
„Najbolji timovi ne grade se samo u uredu, grade se kroz zajedničke izazove, međusobnu podršku i trenutke koji ostaju za pamćenje. Ne morate biti profesionalni trkači, dovoljno je okupiti ekipu, stati na start i zajedno doći do cilja”, poručuju iz Udruge.
Prijave su otvorene na platformi Utrka.com te prilikom iste u polje “Klub/Udruga/Tvrtka” obavezno je upisati točan naziv tvrtke, one koje plaćaju skupno putem računa mogu se javiti na vkhalfmarathon@gmail.com.







