Četvrtak, 18. travnja 2024.

Remi Cibalije i Rudeša

Vinkovački List
info@novosti.hr

U Vinkovcima je odigrano 23. kolo HNL-a, odgođena utakmica između Cibalije i Rudeša, koja je završila rezultatom 1:1. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Josip Barišić je, u 55. minuti, zabio za vodstvo domaćina. Sreća nije dugo trajala jer, samo šest minuta kasnije, rezultat je poravnao Mario Budimir, njihov ponajbolji strijelac.

Tako je derbi začelja završio bez pobjednika, a nakon ovog ishoda, razmak između ove dvije momčadi na ljestvici nije se promijenio – ostao je na tri boda. Cibalia ima 20 bodova i nalazi se na pretposljednjem mjestu, dok je Rudeš, sa 17 bodova, na samom začelju tablice. U idućem kolu, Cibaliju čeka težak zadatak. Putuje u goste Rijeci, koja se trenutno nalazi na 3. mjestu, sa 47 bodova.