12 C
Utorak, 30. travnja 2024.

Rukometašice uvjerljive na gostovanju u Vukovaru

ŽRK Vinkovci u nedjelju je u 12. kolu 3. HRL – Istok porazio ŽRK Vukovar. Naše rukometašice na gostovanju su upisali uvjerljivu pobjedu 16:29 (8:15).

Da će Vinkovčanke dominirati utakmicom moglo se primijetiti već u prvih nekoliko minuta, kada su povele s 3:0. Nakon toga prednost je postepeno rasla, a na odmor između dva poluvremena vinkovački klub otišao je s +7. Drugi dio susreta isto je bio jednosmjeran, a to je rezultiralo još većim rezultatom na kraju dvoboja.

Prvo ime ponovno je bila Marija Dragojević, koja je ovoga puta postigla okruglih deset golova, Tara Župan pridodala je četiri, a Mirna Antolović tri pogotka. Kod Vukovara najraspucanija je sa šest golova bila Ivana Spajić, a pratila ju je Patricija Car s pet zgoditaka.

Vinkovčanke su druge s bodom zaostatka u odnosu na vodeće Đakovčanke, a sutra će snage odmjeriti s ŽRK Osijek 3.