16.8 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Sajnamiju 15 medalja i 2 pehara u Gornjoj Vrbi

U subotu 25.05.2024. u Slavonskom Brodu održao se međunarodni taekwondo turnir 2. Gornja Vrba Open u odlično organizaciji TK Škorpion Gornja Vrba.

Taekwondo klub Sajnami nastupio je sa 16 natjecatelja i osvojio 15 medalja i 2 pahara.

Zlata su osvojili: Karla Redl u uzrastu ml. kadeta, Ana Jelić, Petra Žaper i Anamarija Džamalija u uzrastu juniora.

Srebra su osvojili: Irhad Jukić u disciplini Kick, Lovro Plavotić i Gabriela Kovanović u uzrastu mlađih kadeta, Mia Žaper i Elena Mikulić u uzrastu kadeta i Laura Golić u uzrastu juniora.

Broncama su se okitili: Sara Damjanović u disciplini Kick, Elena Redl u uzrastu djevojčica, Marko Lovretić, Noa Mračajac u uzrastu ml. kadeta i Lucija Jelić u uzrastu juniorki. Nastupila je još i Karla Kovanović.

Sajnamovci su osvojili i pehare za 3. mjesto u poretku ml. kadeta, kadeta i juniora te pehar za 3. mjesto u sveukupnom poretku.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera Jasmine Lucić, Ivone Lukić te Ive Lukića, dok je Lea Grbavica dijelila pravdu.