22 C
Nedjelja, 16. lipnja 2024.

Sesvećani treći put ove sezone bolji od Vinkovčana

Sesvete i Cibalia svojom su utakmicom otvorili pretposljednje 32. kolo SuperSport Prve nogometne lige. Kao i u dva prethodna ovosezonska okršaja, puni plijen odnio je današnji domaćin koji je slavio rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, ali zato u nastavku padaju čak tri pogotka. Na žalost po Vinkovčane, dva puta je kapitulirala obrana Cibalije, najprije je Lovro Banovec u 60. minuti pogodio za početno vodstvo, a Mateo Topić povisio je rezultat sve četiri minute kasnije. Počasni gol za sastav trenera Siniše Sesara postigao je Josip Pejić u 81. minuti, a Cibalia je najbliža izjednačenju bila u samom finišu utakmice kada je pokušaj Marina Kuzminskog iz daljine ukrotio Bryan Wai-Hon Lau.

Cibalia je tako i dalje na šestom mjestu prvenstvene ljestvice, a u posljednjem susretu sezone snage će na svom travnjaku odmjeriti protiv trećeplasiranog Vukovara 1991.