13 C
Četvrtak, 19. rujna 2024.

Tomislav Pavličić zabio nekadašnjem klubu, Cibalia u nastavku stigla do pobjede

Nogometaši HNK Cibalia Vinkovci u posljednjoj su fazi priprema za proljetni dio sezone. Večeras su odigrali četvrtu provjeru, a protivnik je bio prvoplasirana momčad 1. ŽNL – NK Mladost Vođinci. Nebeskoplavi su upisali pobjedu 4:1, ali treba istaknuti kako su Vođinčani prikazali odličnu igru i dobro namučili favoriziranog protivnika.

Trener Siniša Sesar promiješao je sastav, pa su tako na teren od prve minute istrčali: Marijanović – Markanović, Crnčec, Pedro, Marković – Spahić, Kuzminski, Pejić – Verhas, Caimanque i Malovan. Trener Mladosti, Dejan Pavličić, u susret je krenuo u sastavu: Micić – F. Lajtman, Karimović, Drljo, Kos, Flinčec, Mauer, Hodak, Baraban Pavličić i Ćuk.

Tomislav Pavličić već je u 5. minuti šokirao svoj nekadašnji klub, a do poluvremena Ivan Malovan uspio je poravnati rezultat. U nastavku su oba trenera u igru ubacila nekolicinu novih igrača, a Cibalia je ubacila u brzinu više i postigla do kraja susreta tri pogotka. Najprije je Ivan Verhas donio domaćinu prednost, zatim je Karlo Miljanić glavom sjajno pogodio za 3:1, a za kraj David Bosak postiže eurogol iz voleja. Također, treba napomenuti kako je Petar Rubić dva puta odlično asistirao, dok je Ivan Baraban pri rezultatu 2:1 iz jedanaesterca uzdrmao gredu domaćeg gola.

Cibalia će prije početka proljetnog dijela sezone odigrati još jednu pripremnu utakmicu. Naime, u subotu će u 13 sati nebeskoplavi snage odmjeriti s HNK Vukovar 1991, a susret će biti odigran u Novim Jankovcima.