13 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Uvjerljiva pobjeda Cibalije

Prije desetak dana trener Petar Tomić počeo je s pripremama HNK Cibalia Vinkovci za natjecateljsku sezonu u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi “istok”. Pripreme nisu dobro počele jer je Cibalia zabilježila dva poraza. Prvi u Vinkovcima s 1:0 od Čepina, a drugi u Ruščici na 27. Memorijalnom turniru “Zvonko Mikolčević” s 2:0 od Marsonije iz Slavonskog Broda. U prvom dijelu bilo je 0:0, a u nastavku je Sivrić s dva pogotka u 71. i 77. minuti odveo Marsoniju u finale turnira. U utakmici za 3. mjesto na turniru konačno pobjeda Cibalije. Vinkovačka momčad je uvjerljivo s 3:0 pobijedila Vukovar 1991. Pogotke su postigli Kerić u 43., Kiš u 68. i Suppiger u 74. minuti utakmice. Turnir je osvojila Marsonia koja je u finalu s 5:1 pobijedila Oriolik iz Oriovca. Njeni igrači Ante Gudelj je najbolji strijelac, a Matej Sivrić najbolji igrač turnira, dok je vratar Cibalije Ivan Marijanović proglašen za najboljeg vratara turnira!