Vinkovačkim šahistima medalje na prvenstvu Slavonije i Baranje

|

- Advertisement -

Strizivojna je ovog vikenda bila domaćin šahovskog turnira za kadete i juniore Regije Istok. Održana su regionalna pojedinačna kadetska i juniorska prvenstva u uzrastima do 12, 16 i 20 godina.

Foto: Šahovski klub Vinkovci

Šahovski klub Vinkovci predstavljalo je 15 igrača u svim kategorijama.Tempo igre bio je 60 minuta za cijelu partiju uz dodatak 30 sekundi za svaki odigrani potez.

“Na prvenstvu za kadetkinje do 12 godina, naša Dunja Udovičić je s 6/6 zaslužila prvo mjesto među 28 igračica, kako rezultatom tako i igrom. Sve pohvale Dunji na strašnom napretku i savršenom rezultatu. Na prvenstvu za kadete do 12 godina, naš Ivan Tomljenović zauzeo je drugo mjesto s 5/6 bodova među 55 igrača. Čestitke Ivanu na konzistentno odličnoj igri koja mu je donijela srebrnu medalju”, poručuju mentori mladih šahista.

Na prvenstvu za kadete do 16 godina, najbolji vinkovački predstavnici bili su Roko Banovac i Petar Mijaković s 4/6 bodova.

Juniorsko prvenstvo zajedno su igrali djevojke i dječaci.

Ivan Neferanović bio je četvrti u ukupnom poretku s 4/6 bodova (treći u konkurenciji do 18 godina.)

U ženskoj konkurenciji Ozana Dujić je zauzela treće mjesto do 20 godina (drugo do 18 godina.)

Čestitke svima na borbenosti, a posebno najboljima na ostvarenom rezultatu, ponosno ističu treneri!

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.