U Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske u judu za U16

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

U Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske u judu za U16 – mlađi kadeti/mlađe kadetkinje i U23 – mlađi seniori/mlađe seniorke na kojem je nastupilo 355 natjecatelja iz 49 klubova. Za Judo klub “Vinkovci” nastupilo je 12 natjecatelja koji su osvojili dvije bronce. To su Lara Kopčić kod mlađih kadetkinja u konkurenciji 11 natjecateljica u kategoriji do 52 kilograma i mlađi kadet Mateo Sejfović u konkurenciji 9 natjecatelja u kategoriji iznad 81 kilograma. U ovoj konkurenciji 5. mjesto osvojila je Diana Pavlović od 16 natjecateljica u kategoriji do 57 kilograma. U konkurenciji 8 mlađih seniorki Ena Žokvić zauzela je 5. mjesto u kategoriji do 70 kilograma, dok je u konkurenciji 12 natjecatelja mlađih seniora Tomislav Mikić u kategoriji do 100 kilograma zauzeo 7. mjesto. U ukupnom poretku prvo mjesto osvojio je Judo klub Solin, a vinkovčani su zauzeli 22. mjesto.