21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

ŽOK Vinkovci s 3:0 u setovima uvjerljivo slavio protiv AOK Osijek

ŽOK Vinkovci jučer je na gostovanju kod AOK Osijek upisao novu pobjedu u Prvoj B Hrvatskoj odbojkaškoj ligi skupine istok. Rezultat je glasio 3:0 u setovima, pa su tako vinkovačke odbojkašice upisale 4. pobjedu ove sezone, a do sada su zabilježile samo jedan poraz.

Kao i u prošlom kolu, i ova utakmica bila je jednosmjerna. Cijeli susret trajao je 65 minuta. Prvi set rezultatski je bio najnapetiji, a Vinkovci su ga odnijeli na svoju stranu rezultatom 25:16. U idućem setu rezultat je glasio 25:12, dok je završni set završio rezultatom 25:13. Tako su ovom pobjedom Vinkovčanke barem na kratko izbile na prvo mjesto prvenstvene ljestvice, s obzirom na to da je ŽOK Ferivi iz Višnjevca upisao gostujući poraz, a OK Đakovo svoju utakmicu igra danas.

U idućem kolu ŽOK Vinkovci na domaćem terenu dočekuje OK Linga iz Osijeka, a ovaj se klub trenutno nalazi na 6. poziciji s 3 pobjede i 2 poraza.