21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Aurelia teško stradala u Novoj Gradišci

Aurelia je jučer odradila gostovanje kod HMNK Nova Gradiška i upisala drugi poraz ove sezone, domaći su bili bolji rezultatom 8:3.

Raspoloženi domaćin od samog starta utakmice krenuo je goropadno i već u 2. minuti poveo s 1:0. Mreže su mirovale sve do 9. minute kada Marjanović povećava na 2:0, a minutu kasnije Mihić postiže pogodak za 3:0 Nove Gradiške. Do kraja prvog poluvremena pala su još četiri zgoditka, od toga su tri postigli malonogometaši Gradiške, dok je Josipović malo ublažio najlošije poluvrijeme Aurelije ove sezone te se na predah otišlo s 6:1.

Vinkovčani i u drugo poluvrijeme ulaze loše, naime, u 22. minuti prvo je pocrvenio Romeo Sušac, da bi svega dvije minute kasnije drugi žuti zaradio Ivan Bukna. Domaći su iskoristili igrača više i u intervalu od 23. do 25. minute postigli dva pogotka. Žuti su do kraja ogleda uspjeli samo ublažiti poraz, a Josip Horvat dva puta se upisao u strijelce. Vinkovčani gube korak za Osijekom u borbi za 1. mjesto, imaju sedam bodova manje od lidera prvenstva.

Aurelia u posljednjem kolu jesenskog dijela sezone dočekuje Autodijelove Tokić.