Cibalia je u Puli s 3:2 poražena od Istre 1961

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

U 15. kolu Max TV Prve hrvatske nogometne lige vinkovačka Cibalia je u Puli s 3:2 poražena od momčadi Istra 1961. Domaćin je poveo u 10. minuti pogotkom Perackog, a izjednačio je u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela Pervan. Istra je u 62. minuti povela s 2:1 pogotkom Solomona, a u 81. minuti sjajnim udarcem na 2:2 izjednačio je Mišić. Samo pet minuta kasnije dosuđen je penal za domaćina. Vratar Cibalije Matković obraniti je udarac Stepčiću, ali na odbijenoj lopti najbrži je bio Gržan koji je uklizao i iščupao pobjedu domaćinu. Trener Cibalije Stanko Mršić kraj utakmice nije dočekao na klupi jer mu je sudac Bebek zbog prigovaranja pokazao crveni karton. Kako smo kasno sinoć obaviješteni trener Mršić dobio je otkaz. Cibalia na pretposljednjem 9. mjestu ima 8 bodova. U prevenstvu je stanka zbog nastupa reprezentacije Hrvatske. Vinkovačka Cibalia odlazi u Međugorje gdje će nastupiti na Memorijalnom nogometnom turniru Gojko Šušak u Širokom Brijegu.