24 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Košarkaši nakon produžetaka svladali Belišće

Košarkaški klub Vinkovci nakon pobjede u Osijeku protiv Vladislavaca nastavio je s pobjedama. Naši predstavnici bolji su bili od Košarkaškog kluba Belišća nakon produžetaka s 89:88.

Prva četvrtina bila je u potpunosti izjednačena, pa je tako završena rezultatom 21:21. U drugom dijelu igre Vinkovčani su zaigrali bolje, pa su tako s 43:38 otišli na predah između dva poluvremena. Ipak, u trećoj dionici dogodio se pad u igri, a gosti iz Belišća su u ovom dijelu igre ostvarili rezultat 28:18 te su prešli u vodstvo. Međutim, naši košarkaši uspjeli su anulirati prednost gostiju te su izborili produžetke, u kojem su bili bolji za jedan poen te su tako upisali vrlo bitnu pobjedu.

KK Vinkovci trenutno ima omjer od tri pobjede i dva poraza, nalazi se na osmom mjestu, ali većina klubova imaju utakmicu ili dvije više u odnosu na vinkovačku momčad. Prvoplasirani je i dalje KK Đakovo, koji je slavio u svih šest odigranih utakmica.

Nakon dvije vezane pobjede, Vinkovčani će u sljedećem kolu gostovati kod KK Županje, a utakmica je na rasporedu u nedjelju.