19 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Leon Korpar pogodio za prvu pobjedu Borinaca, Marko Martinković donio tri boda Dilju

Utakmicama u subotu i nedjelju otvoren je drugi dio sezone u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Osijek-Vinkovci. U prvom kolu proljeća važne pobjede upisali su vodeći na prvenstvenoj ljestvici, dok su Borinci došli do prve pobjede u ovoj sezoni.

NK Dilj stigao je do minimalne pobjede na teškoj gostovanju u Starim Jankovcima kod NK Hašk Sokol. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Marko Martinković u 71. minuti utakmice.

Nakon što je u prvom dijelu sezone osvojio tek jedan bod, NK Borinci Jarmina već u prvom kolu nastavka stigao je do pobjede. „Joker s klupe” ovoga puta bio je Leon Korpar, koji je ušao na poluvremenu i već u 47. minuti pogodio za veliko slavlje domaćina.

Do bitnih bodova stigao je i NK Otok, koji je na domaćem terenu s 3:1 slavio protiv NK Mladost iz Satnice Đakovačke. Za Otočane su precizni bili Krešimir Jurić, Zoran Šer i Hamid Hadjali, dok je za goste poentirao Neven Grbeša.

Poslastica kola odigrana je u derbiju dva Radnička, u kojem je došlo do podjele bodova rezultatom 3:3. Dvostruki strijelac za momčad iz Dalja bio je Nebojša Popović, dok je Nenad Jelić zabio jedan gol. S druge strane, tri gola za Županjce postigla su tri različita strijelca, odnosno riječ je o Filipu Nikoljačiću, Ivanu Kegalju i Iliji Matiću.