Na novom albumu Sting premošćuje različitosti ostajući vjeran svom prepoznatljivom zvuku

|

- Advertisement -

Foto: A&M | Universal promo

Višestruko Grammyjem nagrađeni glazbenik, Sting, predstavio je novo studijsko izdanje naziva “The Bridge”. Na najnovijem albumu cijenjenog glazbenika nalaze se i dva najavna singla: himnički “Rushing Water” koji otvara izdanje kao “najbolji početak albuma koji nastoji spojiti sve nebitne razlike koje nas mogu razdvojiti” te optimistična pjesma “If It’s Love” koja je u međuvremenu obogaćena s čak dvije verzije video spota. Nakon prvog službenog spota koji slavi život i ljubav pjesma vođena catchy zviždukom je na dan objave albuma dobila i prateći animirani video. “The Bridge” je sada dostupan na CD-u, vinilu i kazeti, kao i na svim glazbenim platformama.

“The Bridge” je Stingov 15. studijski album te vjerno prikazuje raznolikost njegovog stvaralaštva – od tekstova pjesama do glazbenih stilova i različitih žanrova koji su rezultat njegovog kontinuiranog glazbenog istraživanja. Iako raznolike i inspirirane raznim žanrovima uključujući rock n’ roll, jazz, klasičnu glazbu i folk, pjesme objedinjene na ovom eklektičnom albumu svejedno predstavljaju tipičan i prepoznatljiv Stingov zvuk.

Oslanjajući se na različite stilove i faze iz dosadašnje karijere, nagrađivani glazbenik album je napisao i snimio tijekom prošle godine. Surađujući na daljinu u vrijeme izolacije tijekom globalne pandemije, u stvaranju glazbe priključila mu se grupa glazbenika koju čine gitarist Dominic Mille, bubnjari Josh Freesem i Manu Katché, saksofonist Branford Marsalis, pijanist i producent Martin Kierszenbaum, klavijaturist Fred Renaudin te prateći vokali Melissa Musique, Gene Noble, Jo Lawry i Laila Biali.

Sve pjesme na albumu producirali su Sting i Martin Kierszenbaum, osim “Loving You” na kojoj im se pridružila i Maya Jane Coles. Album je miksao Robert Orton, a masterirao ga je Gene Grimaldi (Oasis Mastering).

Studijsko izdanje prati i serija video zapisa ekskluzivno objavljenih putem službene web stranice, a koji kroz trajanje od nekoliko minuta prikazuju trenutke iz njegovog života. Kroz niz video materijala objedinjenih pod nazivom “On the Bridge” obožavatelji također mogu dobiti uvid u glazbenikovu svakodnevicu u vrijeme dok se pripremao za objavu novog albuma.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.