24 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Jesenskog prvaka MŽNL doznat ćemo ipak u posljednjem kolu

U subotu i nedjelju odigrano je pretposljednje kolo Međužupanijske nogometne lige Osijek-Vinkovci. Uoči zadnje runde još ne znamo tko je jesenski prvak, a prva četiri kluba nalaze se u svega tri boda.

Rezultati 16. kola/SofaScore

U Vinkovcima su snage odmjerili NK Dilj i HNK Radnički iz Meca, koji su ujedno podijelili bodove remijem 1:1. Sandro Martan doveo je goste u vodstvo u 59. minuti, a pet minuta kasnije konačni rezultat postavio je Marko Terzić.

Vodeći NK Vardarac u Bošnjacima je gostovao kod neugodnog NK Zrinskog, koji je pobjedom u najmanju ruku odgodio proslavu jesenskog naslova prvaka Vardarca. Pogodak vrijedan tri boda postigao je iz kaznenog udarca Stjepan Naglić u 20. minuti utakmice.

NK Borac iz Bobote stigao je do uvjerljive pobjede u Štitaru kod NK Sloge. Bobočani su slavili s 3:0, dva gola postigao je Vukan Rakić, dok se u listu strijelaca jednom upisao Toni Lučinger.

Minimalnu pobjedu upisao je NK Tomislav, koji je pred svojim navijačima u Livani nadigrao NK Šokadiju iz Babine Grede. Susret je u 35. minuti odlučio Vedran Nikšić.

NK Jedinstvo u Donjem je Miholjcu ugostio NK Hašk Sokol iz Starih Jankovaca. Domaćin je upisao pobjedu rezultatom 3:0, mrežu Haška načeo je Filip Stanić, dok je pobjedu s dva pogotka potvrdio Matija Matoković.

Nakon domaće pobjede protiv Jedinstva, NK Otok nije uspio doći do novih bodova na gostovanju u Soljanima. NK Slavonija bio je bolji s 1:0, a svojoj momčadi autogolom je presudio Adam Grgić u prvoj minuti nadoknade prvog dijela.

NK Borinci iz Jarmine ubilježio je novi prvenstveni poraz, ujedno 15. u ovoj sezoni. NK Darda je s teniskih 6:2 porazio Jarminčane, a pitanje pobjednika praktički je bilo riješeno već nakon polovice prvog poluvremena. Jose Wedley Nascimento Santos, Relja Mihajlović, Matko Kasač, Fran Babić, Vanja Kovač i Martin Horvatek pogađali su za Dardu, dok su Dominik Babić i Dario Merkaš svojim golovima barem malo ublažili težak poraz.

NK Mladost je u Satnici Đakovačkoj bio bolji od NK Radničkog iz Dalja, a oba zgoditka postigao je Neven Grbeša.

Jedinu utakmicu bez golova u ovome kolu odigrali su u Županji NK Radnički i ŠNK Višnjevac, tako da je svakom pripao bod.