2 C
Utorak, 19. ožujka 2024.

Nebeskoplavima triler za iznimno važna 3 boda

Cibalia i Solin odigrali su uzbudljivu utakmicu u kojoj smo vidjeli dva penala i jedan fenomenalan pogodak.

Momčad Darka Jozinovića u prvom poluvremenu nije izgledala dobro, iako je prva zaprijetila preko Oršolića u 10. minuti koji je pogodio vratnicu.

Gosti prvi pogodak postižu u 14. minuti preko Tomislava Dadića, a četiri minute kasnije Kristijan Jurić povisuje na 2:0. Semafor je pokazivo 3:0 već u 23. minuti i izgledalo je da utakmica ide u samo jednom smjeru te da će Nebeskoplavi teško stradati.

Pušić iz penala vraća malo nade i smanjuje zaostatak na dva razlike. Kovačević u 40. minuti brani mrtvu šansu i donekle drži momčad na životu.

U drugom poluvremenu smo gledali potpuno drugačiju Cibaliju. Puno bolju i kvalitetniju. Miljanić u prvoj minuti drugog dijela postiže zgoditak za 3:2 i nakon toga Nebeskoplavi sve više i više stežu obruč i postaju opasniji. Pušić je zatresao gredu u 65. minuti što mu se vratilo drugim pogotkom, također iz penala.

Potpuni preokoret režirao je Oršolić vrhunskim pogotkom iz voleja u 87. minuti ogleda. Dogan u 90. postavlja konačnih 5:3 za ogromna 3 boda u borbi za ostanak.

Trebali duboko zagrebati u arhivu da bismo pronašli podatak kada je Cibalia okrenula 3:0.

Iako su upisana 3 boda i veliki preokret ne možemo biti u potpunosti zadovoljni, jer dobiti 3 komada od Solina u 15-ak minuta nije nimalo dobro, a slijede dvije teške utakmice i dva protivnika koji su puno kvalitetniji od današnjeg suparnika.