Ponedjeljak, 22. travnja 2024.

Nogometaši Dilja u polufinalu kupa NS Vinkovci

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

Vrlo dobrom igrom, sa 3 postignuta pogotka i brojnim propuštenim izglednim prilikama NK Dilj plasirao se u polufinale kupa Nogometnog središta Vinkovci. Naime, jučer je na svom terenu u prvoj utakmici četvrtfinala pobijedio Otok 3:1.

Strijelci za Dilj bili su Matanić u 11., Bošnjak iz jedanesterca u 41. i Božić u 86. minuti utakmice. Pogodak za Otok postigao Jurić 26. minutu. NS Vinkovci.

Ova utakmica ujedno je bila i “generalka” pred početak prvenstva slijedećeg vikenda, a zanimljivost je da se u 1. kolu novog prvenstva Međužupanijske nogometne lige Osijek – Vinkovci, u nedjelju, 23. kolovoza sastaju opet NK DILJ i NK Otok.

Protivnika u polufinalu nogometaši Dilja doznati će nakon ždrijeba kada se odigraju preostale tri četvrtfinalne utakmice, a koje su na rasporedu danas u 18 sati i u kojima se sastaju: Mladost Vođinci – Slavonac Komletinci, Mladost Cerić – Nosteria Nuštar i Bedem Ivankovo – Borinci Jarmina.