Srijeda, 24. travnja 2024.

STK Cibalia nastupio na Božićnom turniru u Đakovu

Josipa Haluška
josipa.haluska@novosti.hr

Proteklog vikenda, 16. prosinca u Đakovu, u organizaciji istoimenog stolnoteniskog kluba održan je stolnoteniski turnir Božićni turnir Đakovo 2018. Turnir je okupio 30 igrača i 10 igračica u sljedećim kategorijama, kod muškaraca: Do 50  i preko 50 godina te natjecanje parova, a kod djevojaka: u jedinstvenoj konkurenciji. STK Cibalia nastupila je sa šest natjecatelja, dvije igračice (Pešut i Nikolić) te četiri igrača (Županić, Dragun, Grahić i Dragičević).

Posebno vrijedi istaknuti rezultate u ženskom djelu turnira gdje je kod djevojaka slavila Tanja Pešut, dok je Tamara Nikolić bila treća, a kod muškaraca u kategoriji Preko 50 godina najbolji je bio Željko Županić koji je u paru s Dariom Dragunom osvojio i natjecanje muških parova. Zapažene rezultate cibalijaši su ostvarili u utješnom turniru Do 50 godina gdje je slavio Dario Dragun, Marko Grahić je bio treći, dok im se u turniru Preko 50 pridružio Mile Dragičević s osvojenim drugim mjestom