18 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Težak poraz MNK Vinkovaca u gostima kod Broda 035

Nakon slavlja u gradskom derbiju MNK Vinkovce čekao je novi težak ispit, gostovanje u Slavonskom Brodu kod prošlosezonskog prvaka, MNK Brod 035. Domaći su upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 6:1.

Ogled je za goste počeo izvrsno, poveli su već u prvoj minuti utakmice autogolom Marija Petrovića, no sreća je bila kratkog vijeka jer Petrović već minutu kasnije ispravlja pogrešku i svojim pogotkom vraća stvari na početak. Brođani su u svega 5 minuta došli na dva razlike i potpuno okrenuli utakmicu koja je na kraju postala jednosmjerna ulica, a do kraja prvog dijela domaći postižu još dva zgoditka i na odmor se odlazi s rezultatom 5:1.

U drugoj dionici Brod 035 postigao je još jedan pogodak za već ranije spomenuti konačni ishod od 6:1. Utakmica za zaborav, a jedino što vrijedi istaknuti je debitantski nastup dvojice juniora, Sičanice i Živkovića.

MNK Vinkovce očekuje zanimljiv tjedan u kojem juniori u srijedu igraju generalku, a potom u subotu slijedi i 1. kolo juniorskog prvenstva, dok seniorska momčad u nedjelju dočekuje Slatinu.