21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Tijesan poraz na otvaranju sezone; Umag 25:23 Spačva

Mogla je Spačva imati otvaranje sezone kao iz snova, no uporni domaćin u nastavku susreta dolazi do prva 2 boda u novoformiranoj Paket24 Premijer ligi.

Nakon nepunih 20 minuta igre mirisalo je na gostujuću pobjedu jer je Čičak zabio za 5:11 usred Umaga, no od tog trenutka sve konce u utakmici vodili su rukometaši Umaga koji su ipak na predah otišli s 3 gola minusa. Spačva je u nastavku prosula nemoguće, naime vinkovački prvoligaš imao je u 37. minuti velikih 13:19 20 minuta vinkovački rukometaši zabili su samo dva gola što je dovelo do prvog poraza u sezoni. Najbolji u Spačvinim redovima bio je Marko Vignjević sa 6 golova, a 4/4 imao je Ranko Božić. Mečiću i ekipi nije pomoglo ni 12 obrana sjajnog Nikole Ćirovića. Kod domaćih rukometaša najraspoloženiji bili su Buvinić i Sinčić postigavši 7 golova.

Za sedam dana u Vinkovce dolazi Karlovac i nadamo se kako će Spačva u prvoj domaćoj utakmici upisati i prve bodove.