5 C
Utorak, 23. travnja 2024.

Uvjerljivom pobjedom uveličan povratak u dvoranu Lenije

ŽOK Vinkovci po prvi puta nakon dugih sedam godina odigrao je utakmicu u dvorani Lenije, a povratnički nastup upisan je pobjedom protiv ŽOK Ferivi Višnjevac s 3:0 u setovima.

Prvi set donio je pravu rezultatsku dramu, no na koncu je otišao na stranu vinkovačkih odbojkašica rezultatom 27:25. Ovaj tijesno izgubljeni set za Višnjevčanke je usmjerio utakmicu prema porazu, a može se primijetiti kako su one u iduća dva seta pružile ipak dosta slabiji otpor. Drugi dio igre pripao je domaćoj ekipi s 25:17, a utakmica je okončana rezultatom 25:14 u posljednjem setu večeri.

OK Đakovo na gostovanju u Osijeku bio je bolji od OK Linga, a samim time ovaj se klub i dalje nalazi na prvom mjestu s omjerom 12-1 uz 36 osvojena boda. Vinkovački klub, s utakmicom manje, nalazi se na drugoj poziciji s 34 boda, a u dosadašnjem dijelu sezone upisao je 11 pobjeda te jedan poraz.

Iduće kolo Vinkovčankama donosi sraz protiv druge ekipe Osijeka, dok će u Đakovu gostovati OK Čepin.