16.8 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Vinkovački košarkaši u Garčinu upisali 11. ovosezonsku pobjedu

Košarkaški klub Vinkovci u novoj utakmici A-2 lige Istok gostovao je u Garčinu kod Košarkaškog kluba Gardun. Naši predstavnici u vrlo su dobroj formi, a to je rezultiralo još jednom pobjedom.

Vinkovčani su od svog protivnika bili bolji sa 74:62, a pola posla napravili su do poluvremena. Tako su u prvoj četvrtini slavili s 22:18, a u drugoj su s 15:9 dodatno povisili prednost. Treća dionica pripala je Gardunu rezultatom 19:18, ali u posljednjih deset minuta nije bilo preokreta, a u njima su Vinkovačni bili bolji s 19:16.

Pobjeda od 12 razlike bila je ujedno 11. u ovoj sezoni, a naši košarkaši upisali su i pet poraza. Vinkovački klub trenutno se nalaze na trećem mjestu, a prvoplasirani su i dalje Đakovčani s omjerom 18-0.