4 C
Subota, 27. travnja 2024.

Vinkovčani u egal utakmici poraženi golom u zadnjoj minuti

Na Lapovcima je sinoć odigrana utakmica 15. kola Druge HMNL – Istok, a snage su odmjerili MNK Vinkovci – Učilište Studium i MNK Slatina. Gosti su u napetom susretu ipak slavili rezultatom 5:6.

David Knežević doveo je domaći sastav u vodstvo u 3. minuti, a Jurica Šantić tri minute kasnije stvari vraća na početak. Slatina je preko Dominika Bogatija u 13. i 18. minuti stigla do prednosti 3:1, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Leon Konig u osmoj minuti nastavka smanjio je na 3:2, ali svega 60-ak sekundi kasnije Jurica Šantić pogađa za još jednih +2. Konig drugim golom ponovno smanjuje gostujuću prednost, ali neumorni gosti autogolom Nikole Mataka ne puštaju svoju prednost. Vinkovčani se nisu predavali, preko dvostrukog strijelca Nikole Jurice Krešića poravnavaju rezultat, ali Marin Zdelar u 39. minuti postavlja konačni rezultat kojim su bodovi otišli put Slatine.