14 C
Petak, 3. svibnja 2024.

MNK Vinkovci – Učilište Studium poražen na gostovanju u Županji

Futsal Olimpijac i MNK Vinkovci – Učilište Studium odigrali su zanimljivu utakmicu četvrtog kola 2. HMNL – Istok. Županjci su ovoga puta bili bolji i slavili su rezultatom 10:4.

U 6. minuti Vinkovčani su stigli do vodstva preko Königa, ali Županjci u 8. i 9. minuti preko Tukare u potpunosti preokreću rezultat. Do poravnanja je gostujuća momčad stigla preko Barišića, no Tukara vrlo brzo postiže novi pogodak za novu prednost. Ipak, isti igrač pogađa i svoju mrežu za 3:3, ali do kraja prvog dijela Županjci su otišli na +2 preko Čavića i još jednog pogotka Tukare. Početkom nastavka Futsal Olimpijac prelomio je susret u svoju korist, a u listu strijelaca dva puta se upisao Tunuković, a jednom je precizan bio Prkić. Do kraja susreta fantastični Tukara zabija još dva gola, dok je za Vinkovčane počasni pogodak postigao Japundžić.

Vinkovački klub trenutno se nalazi na četvrtom mjestu ljestvice sa četiri osvojena boda, a prvo mjesto s devet bodova dijele Futsal Olimpijac, MNK Slatina i MNK Mala Mljekara.