Nedjelja, 8. rujna 2024.

Odličan nastup KK “Max” Ivankovo na Prvenstvu Slavonije i Baranje

Aneta Pšihistal
aneta.psihistal@novosti.hr

U Đakovu je 25. svibnja održano Prvenstvo Slavonije i Baranje 2024. u karateu. Na natjecanju je nastupilo 259 natjecatelja iz 15 klubova.

Karate klub „Max“ Ivankovo na natjecanje je prijavio 17 natjecatelja koji su tom prilikom osvojili ukupno 28 odličja, 8 zlatnih, 12 srebrnih i 8 brončanih.

U poretku klubova u kategoriji kumite (borbe) Karate klub „Max“ Ivankovo osvojio je visoko 2. mjesto.

Zlatno odličje osvojili su Stejpan Fehtig 2x, Iva Kockarević, Eva Požega, Lucija Martinović, Emanuela Kockarević, Luka Žgela i kumite team juniorki u sastavu Petra Dogan, Emanuela Kockarević i Lucija Martinović.

Srebrno odličje osvojili su Sara Damjanović, Nika Kockarević, Veronika Klarić, Petar Barišić 2x, Leona Anđelić, Eva Požega, Petra Dogan, Emanuela Kockarević, David Matoš, kumite team mlađih kadeta u sastavu Petar Barišić, Marko Martinović i Filip Žgela i kumite team kadetkinje u sastavu Eva Požega, Iva Kockarević, Petra Dogan i Leona Anđelić.

Brončana odličja osvojili su: Sara Damjanović, Sara Cvetković, David Matoš, Toni Kockarević, Veronika Klarić, Marko Martinović, Nuša Špehar i kumite team mlađe kadetkinje u sastavu Nuša Špehar, Iva Kockarević, Eva Požega i Leona Anđelić.

Natjecatelje je vodio učitelj karatea Marko Jerkić.

U sudačkoj postavi bio je i naš trener karatea i međunarodni sudac Zdravko Perlić.