7 C
Petak, 26. travnja 2024.

Prva gostujuća pobjeda za MNK Vinkovce

MNK Vinkovci jučer su gostovali u Požegi kod MNK Jakšić i upisali pobjedu sa 6:4.

Plavi su u utakmicu ušli uspavano što su domaćini iskoristili preko Domagoja Kovačevića u 4. minuti, a isti igrač ponovno poentira u 11. i povećava na dva razlike. Gosti su smanjili preko raspoloženog Ležaića, a Požežani su dva zgoditka prednosti vratili preko Solina koji je postigao gol za 3:1 i s tim rezultatom se otišlo na odmor. Vinkovčani su se u drugom poluvremenu probudili i odigrali odličnu utakmicu.

Druga dionica krenula je furiozno s obje strane, već u drugoj minuti nastavka Ležaić smanjuje rezultat, ali radost nije dugo trajala jer domaći odmah vraćaju dva razlike preko Solina (23.), a u istoj minuti Ležaić ponovno poentira za goste. Jurišić je u 25. minuti susreta vratio stvari na početak, a potpuni preokret režirao je Jurić deset minuta prije kraja ogleda. Točku na i postavio je Ležaić u posljednjim trenutcima utakmice svojim 4., a ukupno 6. pogotkom.

Vinkovčani su prekinuli crnu seriju na gostovanjima, a novi gostujući ispit čeka ih u Valpovu protiv Male Mljekare.