Petak, 29. ožujka 2024.

Ukupno četiri odličja za STK Cibalia

Franjo Sorčik
franjo.sorcik@novosti.hr

U Županji je u nedjelju, u organizaciji Stolnoteniskog kluba Županja, održan 1. Županja kids stolnoteniski turnir za djevojčice i dječake. Turnir je organiziran u četiri starosne kategorije, od početnika do kadeta, održan je u sklopu 52. Šokačkog sijela, tradicionalne županjske manifestacije, a okupio je 98 natjecatelja iz Hrvatske i Srbije. Trener Davor Lončar na ovo natjecanje vodio je osam predstavnika vinkovačke Cibalije, koji su osvojili ukupno četiri odličja. Kod djevojčica, u kategoriji najmlađe kadetkinje, Barbara Vučinić bila je drugoplasirana, dok je Zara Kolak u kategoriji kadetkinja također osvojila drugo mjesto. Kod dječaka u najmlađoj kategoriji Kristijan Andabak osvojio je treće mjesto, a isti uspjeh ponovio je Ante Kolak među najmlađim kadetima.