14 C
Četvrtak, 9. svibnja 2024.

Aurelia i Šibenik podijelili bodove

MNK Aurelia Futsal odigrao je svoju posljednju domaću utakmicu u regularnom dijelu sezone. Protivnik je bio MNK Šibenik 1983, a susret je završio podjelom bodova rezultatom 3:3.

Domaći sastav prvi je došao do vodstva preko Romea Sušca, ali gosti najprije preko Thomasa Monteire Silve poravnavaju rezultat, dok je za potpuni preokret pogodio Mihkael Almeida Carvalho. Ipak, do kraja poluvremena Aurelia izjednačava rezultat pogotkom Caija.

Drugo poluvrijeme donijelo je ponovno dobre prilike s obje strane, ali do novog gola ponovo stiže Šibenik još jednim golom Carvalha. Gosti su možda mogli i prelomiti utakmicu, međutim, nisu iskoristili svoj deseterac, a to je Aurelia znala kazniti te Sušac iz deseterca postavlja konačnih 3:3.

Remi nije ugrozio stanje vinkovačkog kluba na prvenstvenoj ljestvici, već ranije je osigurao drugo mjesto i kvalifikacije za elitni rang. Do kraja sezone ostalo je još gostovanje kod MNK Brod 035, a onda slijede kvalifikacije i polufinalni dvoboji protiv HMNK Nova Gradiška.