21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

MŽNL: Ceranci pobjedom osigurali naslov prvaka!

Sredinom tjedna odigrano je međukolo u sklopu Međužupanijske nogometne lige Osijek-Vinkovci. Tako smo dva kola prije kraja natjecanja saznali novog prvaka, a titula je otišla u Cernu.

NK Tomislav iz Cerne ugostio je NK Borac iz Bobote, a krajnji rezultat utakmice glasio je 4:1 u korist novog prvaka. Karlo Bučak doveo je domaće u vodstvo, dok je vrlo brzo stvari na početak vratio Filip Barači. Ipak, do kraja prvog poluvremena Tomislava u vodstvo vraća Marko Kraljević, a u drugom su poluvremenu pobjedu potvrdili Tomislav Pavličić i Mario Turkalj.

NK Dilj u Vinkovcima je snage odmjerio s NK Jedinstvom iz Donjem Miholjca. Crjepari su s uvjerljivih 3:0 stiglo do nove pobjede. Zgodike su postigli Marko Martinković, Tomislav Đoić i Stjepan Kovačević.

Vrlo zanimljivu utakmicu odigrali su ŠNK Višnjevac i NK Borinci Jarmina. Višnjevčani su slavili rezultatom 4:3, a Filip Pandžić, Tin Bartolović, Pavo Grgić i Antonio Tomas bili su precizni za domaći sastav, dok su golove za Jarminčane postizali Dario Merkaš, Marin Ležaić, kao i Fran Čolić, koji je postigao autogol.

NK Hašk-Sokol stigao je do vrlo bitnih bodova protiv NK Zrinskog iz Bošnjaka. Karlo Morovičanin i Danijel Pastor do poluvremena su donijeli lijepo prednost domaćem sastavu, ali do 57. minute utakmice rezultat su poravnali Josip Naglić i Marko Ljaljić. Ipak, do kraja susreta Ivan Pavlović dvama pogocima donosi slavlje svojoj momčadi.

NK Otok s čistih 4:1 bio je bolji od NK Olimpije Osijek, a sve golove gledatelji su mogli vidjeti u drugom dijelu utakmice. Toni Hlevnjak doveo je Otočane u vodstvo, poravnao je Filip Relotić, no dva zgoditka Mateja Vidovića i jedan Leonarda Lucića prelomila su utakmicu.

NK Slavonija Soljani gostovao je u Komletincima kod NK Slavonca, a minimalnu pobjedu gostima donio je Marko Pole u 47. minuti susreta.

NK Tomislav Livana s 2:1 premostio je teško gostovanje kod NK Vardarca, a NK Šokadija iz Babine Grede s 1:0 bolji je bio na gostovanju kod NK Mladosti iz Satnice Đakovačke. Derbi susret dvaju Radničkog završen je bez pobjednika rezultatom 2:2.