Petak, 26. srpnja 2024.

Juniorke Gimnastičkog kluba “Hrvatski sokol” treće na Kupu Hrvatske

Antonija Periša
antonija.perisa@novosti.hr

U Vukovaru, u organizaciji Gimnastičkog kluba “Vukovar” održano je 3. kolo Kupa Hrvatske u ženskoj sportskoj gimnastici, regija Istok – D program.

Nastupile su ukupno 42 gimnastičarke iz pet klubova – Valpova, Vukovara, Slavonskog Broda, Belog Manastira i Vinkovaca u kategorijama kadetkinja, juniorki i seniorki.

Juniorke Miljana Dobrić, Anđela Dobrić, Ena Ivančić, Paula Kovačević i Vanessa Matanović osvojile su treće mjesto, na četvrtom je u pojedinačnoj konkurenciji završila odlična Anđela Dobrić, Vanessa Matanović na petom, a Ena Ivančić na 9. mjestu u konkurenciji 22 juniorke.

Od seniorki je najbolja bila Ana Hemetek kojoj je postolje izmaknulo za dlaku dok je Lea Ivančić završila na 13. mjestu.

Gimnastičarke je vodila trenerica Dunja Perica.