13 C
Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

Tomislav ponovno lider, Dilj opasno prijeti

Tijekom vikenda odigrano je 27. kolo u sklopu Međužupanijske nogometne lige Osijek-Vinkovci. Vardarac je ispustio dva boda, stoga je Tomislav iz Cerne ponovno zasjeo na prvo mjesto, dok vinkovački Dilj opasno prijeti samom vrhu ljestvice.

Rezultati 27. kola – mobilna aplikacija HR nogomet

NK Tomislav je u Cerni ugostio NK Radnički iz Županje, a domaći sastav došao je do vrlo bitna tri boda. Iako su Županjci preko Elvira Bukve došli u vodstvo u 24. minuti, u drugom poluvremenu Ceranci ubacuju u brzinu više i dolaze do pobjede. U 60. minuti su postigli čak dva gola, a u strijelce su se upisali Tomislav Pavličić i Marko Kraljević. Trijumf je u 90. potvrdio Ivan Stepić.

NK Dilj stigao je do pobjede na teškom gostovanju kod NK Zrinskog iz Bošnjaka. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Tomislav Đoić u 35. minuti, pa su tako Crjepari izbili na drugu poziciju.

NK Borinci i NK Olimpija Osijek u Jarmini su odigrali vrlo zanimljivu utakmicu. Osječane je u prednost doveo Mihael Nikolić, a brzo je stvari na početak vratio Marin Ležaić. Saša Šest doveo je Jarminčane u prednost u 73. minuti, no na samom kraju utakmice konačni rezultat postavlja Filip Žaper.

NK Hašk-Sokol iz Starih Jankovaca gostovao je u Livani kod NK Tomislava, a domaća momčad slavila je 3:1. Livanci su poveli autogolom Luke Jurčevića, a do kraja poluvremena prednost je udvostručio Andrej Avdejev. Toni Karimović je s 11 metara prepolovio prednost domaćina u 55. minuti, a konačni rezultat desetak minuta kasnije postavio je Filip Kasač.

U Donjem Miholjcu su snage odmjerili NK Jedinstvo i NK Slavonija Soljani, a do pobjede su stigli Miholjčani. Utakmica je odlučena u drugom poluvremenu, a po jedan pogodak za domaćina postigli su Matija Matoković i Toni Šmaguc.

HNK Radnički u Mecama je dočekao NK Otok, a susret je završen rezultatom 4:1 u korist kluba iz Osječko-baranjske županije. Dva pogotka za Mečane postigao je Ilan Katić, po jedan su pridodali Tin Rebrina i Sandro Martan, dok je za Otočane precizan bio Toni Hlevnjak.

Susrete bez pogodaka odigrali su NK Borac i NK Slavonac Komletinci te NK Šokadija Babina Greda i NK Vardarac.