Utorak, 19. ožujka 2024.

Karlovac odnio bodove iz Vinkovaca

Antonija Periša
antonija.perisa@novosti.hr

Drugo kolo Paket24 Premijer lige nije bilo sretno za rukometaše Spačve. Na domaćem terenu pretrpjeli su poraz od Karlovca i to rezultatom 30:35, iako su se na kraju prvog poluvremena još dobro držali i na predah otišli s golom prednosti.

Na samom početku drugog poluvremena još se igralo gol za gol, a onda je ekipa iz Karlovca od 44. minute počela polako slamati obranu domaćina koji su se hrabro držali sve do 50. minute kada su im gosti pobjegli na velikih 5 razlike.

Najraspucaniji Karlovčani bili su Leon Hrvojević i Ivan Bačić sa 6 pogodaka te Ivan Rukavina i Fran Bosiljevac s 5 komada, sva četvorica sa stopostotnim učinkom. Vinkovačkom sastavu nije pomogao ni maestralni Marko Vignjević koji je zapucao nevjerojatnih 11 puta i svaki puta lopta je završila u mreži.

Vinkovački rukometaši ponovno imaju loš ulazak u sezonu, dva poraza u dva kola, a 25. rujna idu na noge Dubravi, koja je uz Karlovac i PPD Zagreb na stopostotnom učinku.