Četvrtak, 25. travnja 2024.

Taekwondo klubu Vinkovci 6 medalja na Otvorenom prvenstvu Hrvatske

Antonija Periša
antonija.perisa@novosti.hr

Taekwondo klub Vinkovci sudjelovao je na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u Slatini s tri natjecatelja.
Kadet Ivan Gavrić, zeleni pojas, osvojio je srebrnu medalju u borbama u kategoriji -55kg i brončanu medalju u formama, junior David Gavrić koji ima žuti pojas osvojio je zlatnu medalju u kategoriji -58kg i srebrnu medalju u formama dok je juniorka crvenog pojasa Marina Andabak osvojila brončanu medalju u kategoriji -58 kg i zlatnu medalju u formama.
Na natjecanju su sudjelovali i Hrvoje Stanković 2.dan i Goran Guskić 1.dan kao suci i kao treneri natjecateljima. Također, mora se napomenuti kako je ovo prvo natjecanje kako je ITF taekwondo dobio nomenklaturu od Olimpijskog odbora kao neolimpijski sport.