11 C
Subota, 11. svibnja 2024.

Vardarac jedini stopostotan nakon 5 kola, Borincima “sedmica” u Višnjevcu

Odigrano je novo kolo u sklopu MŽNL Osijek-Vinkovci. Samo je jedna momčad uspjela slaviti u svakoj dosadašnjoj utakmici, a tri kluba su na jednom osvojenom bodu.

NK Dilj i NK Tomislav Livana u Vinkovcima su remizirali rezultatom 1:1. Marko Terzić doveo je Crjepare u vodstvo u 18. minuti, a četiri minute kasnije konačni ishod autogolom postavio je Danijel Kuzmić, tako da je Dilj drugi puta u nizu remizirao.

Svoje teške trenutke još uvijek doživljava NK Borinci. Jarminčani su gostovali kod NK Višnjevca, a domaćin je ostvario uvjerljivu pobjedu od 7:0. Po jedan gol za Višnjevčane postigli su Ivan Gelo, Matej Kurilj, Franko Kulešević, Josip Eling i Antonio Tomas, dok je dvostruki strijelac bio Filip Radovanović.

NK Sloga u Štitaru je stigla do pobjede protiv NK Otoka, a susret je odlučio Ivan Prnjak u 59. minuti utakmice.

Zanimljivo je bilo i u Bošnjacima, gdje je NK Zrinski s 2:1 porazio NK Hašk Sokol iz Starih Jankovaca. Sva tri pogotka postignuta su u drugom dijelu, a domaćin je do 2:0 došao zahvaljujući Stjepanu Nagliću i Marku Ljaljiću. Rezultat je u 80. minuti iz penala smanjio Ivan Pavlović, no Jankovčani do kraja susreta nisu uspjeli doći do boda.

NK Vardarac i dalje je vodeći s maksimalnih 15 bodova, a u ovome su kolu na domaćem terenu s 4:2 svladali NK Radnički iz Dalja. Nakon 50. minuta rezultat je bio 4:0, a u listu strijelaca dva se puta upisao Kristijan Gudelj, a jednom su put do mreže pronašli Stjepan Šimičić i Dominik Tkalec. Oba pogotka do kraja susreta za goste je postigao Marko Maras.

U Županji su snage odmjerili NK Radnički i NK Šokadija iz Babine Grede. Bodovi su ostali u Županji, a Radnički je slavio s 3:1. Ilija Matić, Antonio Pavelić i Marko Pejaković pogađali su za domaćina, a jedini gol gostiju djelo je Dominika Dragičevića.

NK Slavonija Soljani pretrpio je poraz na gostovanju kod NK Mladosti iz Satnice Đakovačke. Iako je Slavonija povela preko Josipa Tufegdžića u 70. minuti, do kraja susreta rezultat preokreću Neven Grbeša i Ivan Barišić.

NK Darda i NK Jedinstvo remizirali su 2:2, a po bod je pripao i NK Borcu i HNK Radnički iz Meca, koji su remizirali rezultatom 1:1.